Montaż zabezpieczeń przed ptakami

Top Protect specjalizuje się w dziedzinie zabezpieczeń przed ptakami. Tylko nieliczne z nich są skuteczne i godne polecenia. Poniżej ich przegląd:

– Kolce na ptaki, spirale przeciw ptakom:

Kolce na ptaki to skuteczny sposób zabezpieczenia elewacji przed ptakami. Moduł kolców przeciw ptakom zbudowany jest z poliwęglanowej podstawy i drutu sprężystego ze stali kwasoodpornej. Moduły można zamontować wszędzie tam, gdzie obecność gołębi jest niepożądana, niezależnie od rodzaju podłoża. Dzięki temu, że kolce są tępo zakończone nie czynią krzywdy ptakom, tylko zmuszają je do zmiany miejsca bytowania. Antyptaki mogą być zamontowane na gzymsach, parapetach, pasach podrynnowych, rzeźbach, tablicach i reklamowych, alarmach, klimatyzatorach, osłonach kabli i innych wystających elementach architektonicznych.
Wszędzie tam, gdzie montaż kolców jest niewskazany, doskonalą alternatywą jest zastosowanie spiral przeciw ptakom.

– Siatki polietylenowe

W większości przypadków siatki są jedyną skuteczną metodą ochrony elewacji przed gołębiami. Siatki są wykonane z polietylenu i występują w kolorach piaskowym, czarnym i mlecznym. Dzięki oczkom o rozmiarze 5 x 5 cm i cienkim splocie są praktycznie niewidoczne, a jednocześnie bardzo trwałe i odporne na wahania temperatur. Odpowiednio zamontowane siatki w pełni zabezpieczą między innymi: patia, dachy magazynów i hal, balkony, gzymsy, wnęki, rzeźby oraz inne elementy architektoniczne.

Pozostałe systemy zabezpieczeń dostępne na rynku – dźwiękowe, ultradźwiękowe, laserowe, hukowe czy wizualne – charakteryzują się bardzo ograniczoną skutecznością.

Współpracujemy zarówno z instytucjami państwowymi, firmami prywatnymi, administratorami budynków, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, jak i prywatnymi inwestorami.

Wycen zabezpieczeń wykonujemy na podstawie wizji lokalnej lub przesłanych zdjęć.

TOP PROTECT
z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI
ul. Stroma 16/1, 85-158 Bydgoszcz

533 995 970 664 131 617 biuro@topprotect.pl