Montaż siatek balkonowych

Od 5 lat profesjonalnie zajmujemy się montażem i sprzedażą siatek balkonowych. Potrzeby zastosowania siatki na balkonie bywają różnorodne, ale w większości przypadków dotyczą one zabezpieczeń przeciwko gołębiom lub ochrony balkonu/tarasu/okna przeciw wypadnięciu kota.
Montaż polega na stworzeniu stelażu z linek stalowych, naciąganych za pomocą śrub rzymskich, do którego dopinana jest siatka przy użyciu ocynkowanych zszywek.
Korzystamy tylko ze sprawdzonych i wytrzymałych siatek polietylenowych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV przez okres 10 lat.
Poniżej podział siatek ze względu na ich zastosowania:

Nasze montaże cechuje dbałość o każdy szczegół i estetyka wykonania. Zarówno w przypadku siatek dla kotów, jak i tych przeciw ptakom zamykamy wszystkie możliwe przestrzenie, którymi mogą próbować wydostać się koty lub przedostać gołębie. Zastosowanie kolorów piaskowego lub mlecznego sprawia, że siatki są praktycznie niewidoczne dla osób patrzących z zewnątrz.

W celu wyceny zabezpieczenia Państwa balkonu/okna/tarasu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 664 131 617 lub mailowy pod adresem – biuro@topprotect.pl

TOP PROTECT
z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI
ul. W. Rogali 12/6, 85-158 Bydgoszcz

533 995 970 664 131 617 biuro@topprotect.pl