Kolce przeciw ptakom- najczęściej zadawane pytania

Podstawowe informacje

W jakich miastach realizujecie usługi?

Siedziba firmy jest w Bydgoszczy, jednak mamy oddziały w: Toruniu, Trójmieście, Poznaniu, Łodzi, Gorzowie Wlkp., Olsztynie i Szczecinie .
Możemy zrealizować zlecenie w każdym miejscu w Polsce, wystarczy się z nami  skontaktować telefonicznie/przez formularz kontaktowy i podać swoją lokalizację.

Czy sprzedajecie samą siatkę do samodzielnego montażu?

Tak. Zapraszamy na naszą stronę www.topprotect.pl do zakładki Oferta – są tam dostępne różne typy kolców i profesjonalne kleje.

Cena

Ile to kosztuje?

Koszt prac uzależniony jest od kilku czynników: lokalizacji, rodzaju dostępu (dostęp bezpośredni, dostęp z drabin/rusztowań, dostęp z podnośnika koszowego, dostęp technikami alpinistycznymi), modelu kolców oraz ich ilości.

Są jakieś rabaty?

Rabat można otrzymać w następujących przypadkach:
  • będąc stałym Klientem,
  • w przypadku montażu kolców w dużej ilości mb (od 100 mb).

Jakie są formy płatności?

Po zakończonym montażu pobieramy opłatę w formie gotówki – Klienci prywatni. W przypadku realizacji dla firm, instytucji, urzędów - płatności realizowane są przelewem.

Montaż

Jak montowane są kolce?

W największej ilości przypadków kolce montowane są za pomocą specjalistycznego kleju, dedykowanego do ich instalacji. W przypadku podłoży drewnianych używamy wkrętów do drewna, Możliwe jest także użycie wkrętów farmerskich. Przed przystąpieniem do instalacji, konieczne jest wcześniejsze oczyszczenie podłoża z kurzu i ptasich odchodów, następnie odtłuszczanie, a na końcu sam montaż.

Materiały

Z czego zbudowane są kolce?

Kolce zbudowane są z poliwęglanowej podstawy, odpornej na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV oraz drutu ze stali nierdzewnej,

Ile długości ma segment kolców?

Jeden segment ma 50 cm długości. Segmenty można łamać niemal w dowolnym miejscu, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie do zabezpieczanej powierzchni.

Gwarancja

Czy dajecie gwarancję na zamontowane kolce?

Tak. Okres gwarancyjny wynosi 18 miesięcy (w określonych przypadkach gwarancja jest dłuższa). Gwarancja uznawana jest na podstawie druku gwarancyjnego lub faktury, wystawianej po wykonaniu usługi.
Jeśli nie posiadają Państwo takowego dokumentu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 
TOP PROTECT
z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI
ul. W. Rogali 12/6, 85-158 Bydgoszcz

533 995 970 664 131 617 biuro@topprotect.pl