Kolce przeciw ptakom- najczęściej zadawane pytania

Podstawowe informacje

W jakich miastach realizujecie usługi?

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Bydgoszczy, jednak mamy także oddziały w wielu innych miastach w Polsce, takich jak:
  • Toruń,
  • Gdański / Gdynia / Trójmiasto,
  • Poznań,
  • Łódź,
  • Gorzów Wlkp.,
  • Olsztyn,
  • Szczecin.
  • i inne.

Czy sprzedajecie same kolce na ptaki do samodzielnego montażu?

Tak. Zapraszamy na naszą stronę https://topprotect.pl/kolce-przeciw-ptakom-najczesciej-zadawane-pytania/ - są tam dostępne różne typy kolców i profesjonalne kleje.

Cena

Ile kosztują kolce na ptaki i ich montaż?

Koszt prac uzależniony jest od kilku czynników: lokalizacji, rodzaju dostępu (dostęp bezpośredni, dostęp z drabin/rusztowań, dostęp z podnośnika koszowego, dostęp technikami alpinistycznymi), modelu kolców oraz ich ilości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach montażowych, wejdź na zakłądkę Montaż zabezpieczeń przed ptakami.

Czy są jakieś rabaty?

Rabat na montaż kolców na ptaki można otrzymać w następujących przypadkach:
  • będąc stałym Klientem,
  • w przypadku montażu kolców w dużej ilości mb (od 100 mb).

Jakie są formy płatności?

Po zakończonym montażu pobieramy opłatę w formie gotówki – Klienci prywatni. W przypadku realizacji dla firm, instytucji, urzędów - płatności realizowane są przelewem.

Montaż

Jak montowane są kolce na gołębie / ptaki?

W największej ilości przypadków kolce montowane są za pomocą specjalistycznego kleju, dedykowanego do ich instalacji. W przypadku podłoży drewnianych używamy wkrętów do drewna, Możliwe jest także użycie wkrętów farmerskich. Przed przystąpieniem do instalacji, konieczne jest wcześniejsze oczyszczenie podłoża z kurzu i ptasich odchodów, następnie odtłuszczanie, a na końcu sam montaż.

Materiały

Z czego zbudowane są kolce pzeciw ptakom?

Kolce zbudowane są z poliwęglanowej podstawy, odpornej na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV oraz drutu ze stali nierdzewnej,

Ile długości ma segment kolców?

Jeden segment ma 50 cm długości. Segmenty można łamać niemal w dowolnym miejscu, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie do zabezpieczanej powierzchni.

Gwarancja

Czy dajecie gwarancję na zamontowane kolce?

Tak. Okres gwarancyjny wynosi 18 miesięcy (w określonych przypadkach gwarancja jest dłuższa). Gwarancja uznawana jest na podstawie druku gwarancyjnego lub faktury, wystawianej po wykonaniu usługi.
Jeśli nie posiadają Państwo takowego dokumentu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 
TOP PROTECT
z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI
ul. W. Rogali 12/6, 85-158 Bydgoszcz

533 995 970 664 131 617 biuro@topprotect.pl