Mycie elewacji i kostki brukowej

Czasem już po kilku latach elewacja domu ulega zabrudzeniu kurzem lub sadzą. Tynk mogą też porastać glony, a nawet pleśń. Stopień zabrudzenia zależy od otoczenia, w którym stoi dom. Elewacje szybciej będą wymagać czyszczenia, jeśli budynek sąsiaduje z ruchliwa ulicą lub zakładem przemysłowym. Znaczenie ma także faktura tynku- mniej podatne na brud będą powierzchnie gładkie.

Od kilku lat Top Protect skutecznie czyści zabrudzone elewacje i kostki brukowe. Nieczystości likwidujemy, myjąc ściany wodą pod ciśnieniem – temperatura wody oraz ciśnienie jest dobierane do każdej powierzchni w taki sposób żeby czyścić najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału. Jeśli wymaga tego konieczność, do wody używamy profesjonalnych detergentów, wspomagających proces czyszczenia. W następnej kolejności elewacja zostaje dokładnie przemyta czystą wodą i pozostawiona do wyschnięcia. Mycie elewacji to typowy zabieg konserwacyjny, który powinien być przeprowadzany regularnie co kilka lat.
Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Koszt wykonywanych przez nas usług podawany jest na podstawie bezpłatnej wizji lokalnej. Istnieje także możliwość wyceny na podstawie zdjęć wysłanych za pomocą poczty elektronicznej i po podaniu wszystkich czynników dotyczących zlecenia, takich jak:

Kostkę brukową czyścimy przy pomocy profesjonalnych środków chemicznych. Usuwając mech, trawę, osady, brud, sprawiamy że odzyskuje ona swój pierwotny wygląd i kolor.

W pierwszym etapie czyszczenia usuwamy powierzchniowe zabrudzenia, najczęściej pochodzenia tłuszczowego , następnie odpowiednimi środkami chemicznymi rozpuszczamy plamy olejów, farb, tynków i innych zabrudzeń budowlanych. Kolejnym etapem jest usuwanie mchów i porostów, wyrastających często z fugi, specjalnie przystosowaną do tego zadania turbo-lancą, która wyrywa trawę z pomiędzy kostki. Jeżeli podłoże było w znaczy sposób porośnięte przez mchy, po czyszczeniu mogą powstać drobne szczeliny, które należy uzupełnić świeżym piaskiem.

TOP PROTECT
z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI
ul. W. Rogali 12/6, 85-158 Bydgoszcz

533 995 970 664 131 617 biuro@topprotect.pl